طراحی وب سایت و فروشگاه آنلاین

یکی از مزایای فروشگاه اینترنتی، کم بودن هزینه‌‌ی راه‌اندازی کسب‌و‌کار اینترنتی است. نیازی به خرید ملک، خودرو و لوازم اداری نیست و فقط به تعداد محدودی کارمند احتیاج دارید. فقط کافی است سایت‌تان را آماده کرده و کسب‌و‌کارتان را راه‌اندازی کنید. اگر قبلا شرکتی سنتی داشته‌اید، این تغییر می‌تواند خیلی راحت‌تر انجام شود. شما به فروش همان محصولات قبلی که به اندازه‌ی کافی هم از آن در اختیار دارید، ادامه می‌دهید و اینترنتی شدن فقط باعثِ افزایش تعداد مشتریان‌تان می‌شود.

شما می‌توانید با هزینه‌ی خیلی کمی وب‌سایتی طراحی و راه‌اندازی کنید.

فواید راه اندازی فروشگاه اینترنتی :

۱. حضور در اینترنت، تصویر بهتری از شرکت‌تان ارائه می‌دهد

۲. دسترسی به خدمات شرکت شما ۲۴ ساعته می‌شود

۳. می‌توانید خدمات بهتری به مشتریان ارائه دهید

۴. برای راه‌اندازی استارتاپ، هزینه‌ی کمتری لازم دارید

۵. تمام فاصله‌ها از بین می‌روند فروش محصولات یا خدمات دیگر مختص به شهر یا خیابان خاصی نخواهد بود

۶. می‌توانید در هر مکانی که دوست دارید، کار کنید و حتی وقتی در تعطیلات هستید می توانید مشتریان و کسب و کار خود را مدیریت کنید

۷. هزینه‌های عملیاتی شرکت‌تان کاهش می‌یابد به صورتی که بسیاری از کار ها از قبیل فاکتور کردن و انلایز فروش شما به صورت اتوماتیک و بدون در نظر گرفتن نیروی کار انجام می شود.

۸. می‌توانید بازار جهانی را هدف بگیرید به طوری که قبلا شاید فقط در شهر و محله خاصی شناخته شده بودید ولی با خدمات انلاین می توانید به کل کشور محصولات و خدمات خودتون رو ارائه کنید.

۹. سرعت پاسخ‌دهی شرکت افزایش می‌یابد به دلیل اینکه مشتری در هر موقعیت و ساعتی در شبانه روز با دسترسی به وب سایت شما می تواند برای شما درخواستی ارسال کند و برای رفع مشکل یا خرید خود توصیه دریافت کند.

 

در صورتی که تصمیم دارید تا برای کسب و کار خود فروشگاه اینترنتی یا وب سایت راه اندازی کنید می توانید به راحتی با ما در تماس باشید و از ما مشاوره بگیرید تیم روت نت با توجه به بودجه کسب و کار شما برای شما راه کار اراِئه خواهد داد تا با کمترین هزینه و با بهترین نحو ممکن پروژه شما انجام شود .